Ra në humnerë me makinë, zbulohet emri i viktimës
Makina e rënë në greminë në afërsi të fshatit Surrel në Tiranë ka shkaktuar një viktimë dhe dy të plagosur.

Të plagosurit u nxorrën 30 minuta me vonëse nga makina.

Sipas policisë, personat që u nxorrën nga mjeti janë shtetasit Lulzim Balla rreth 60 vjeç dhe Zyhdi Alcani rreth 55 vjeç, të cilët janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital, ndërsa shtetasi i paidentifikuar si F.V 38-vjeç. /albeu.com/

Shtuar më 07/10/2018, ora 21:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori