Qyteti bregdetar i Durrësit mbulohet sërish nga dëbora (FOTO LAJM)

Pëlqej
Qyteti bregdetar i Durrësit është zbardhur sërish nga dëbora. Mbrëmjen e sotme për disa minuta flokët e borës kanë mbuluar gjithçka.

Për sa i përket qarkullimit, deri tani në këtë qytet nuk raportohet të ketë probleme. Ky moment me dëborë është shfrytëzuar nga qytetarët durrsakë, të cilët kanë bërë fotografi dhe video të ndryshme. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 20:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori