Qytetarja i kërkon Ramës punë për djalin, ja si i përgjigjet ai (FOTO)

Ki Shqipërisë Edi Rama ka vendosur që të investohet personalisht për të zgjidhur hallet e shqiptarëve.

Dje ai është bërë si një agjent punësimi, për të siguruar një vend pune për një të ri të talentuar, që kishte mbaruar shkollën jashtë vendit, por që në Shqipëri nuk po gjende dot një punë.

Një komentuese i shkruan Ramës në Facebook, për hallin e djalit të tij dhe më pas kryeministri i kundërpërgjigjet që ti shkruajë në email dhe ai vetë do të interesohet tek kompanitë private për t'i siguruar një punë.

Kryeministri e ka bërë publik edhe emailin e tij: [email protected]


Shtuar më 13/02/2017, ora 11:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori