Qytetari s’ia përton Ramës: Duhen 10 socialistë për të zëvendësuar Tahirin
Ka nisur seanca e Kuvendit për ditën e sotme ku fjalën e ka marrë kryeministri Edi Rama.

Si gjithmonë kryeministri Rama e ka shpërndarë fjalën e tij edhe në faqen e Facebook-ut ku nuk kanë munguar komentet pozitive dhe negative rreth fjalës e punës së tij.

Por komenti më thumbues ka të bëjë me lëvizjen e Saimir Tahirit nga PS-së dhe zëvëndësimin e tij me Gjylametin.

Komentuesi i shkruan Ramës, që Tahirin nuk e zëvendëson dot lehtë me asnjë socialist.

Komentuesi: Me gjithë respektin për ty, por duhen 10 Gjylamete për të zëvëndësuar energjikisht dhe thjeshtësisht Tahirin.

Saimir Tahiri u përjashtua nga kryeministri Edi Rama nga grupi parlamentar i PS-së pas akuzave të rënda dhe hetimeve për “trafik droge dhe korrupsion pasiv”. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2017, ora 11:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori