Qytetari ofendon rëndë Tahirin: Kriminel, hajdut (VIDEO)
Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është përballur me një situatë aspak të këndshme gjatë një vizite në Tropojë.

Një qytetar i irrituar, heq edhe këmishën për të treguar se nuk përbën asnjë rrezik.

Me zë të lartë, ai ofendon disa herë Tahirin, duke iu drejtuar me fjalët: Kriminelë…hajdut

Por, ai nuk ishte i vetmi, pasi edhe shumë qytetarë të mbledhur aty pranë nuk u treguan aspak mikpritës për Tahirin pasi vazhdimisht thirrni emrin e Sali Berishës.

Ndër të tjera, qytetari sulmon dhe një person të panjohur duke i thënë: Kurrë mos të të shoh se je spiuni i Lulzim Bashës”.

Videoja e publikuar në rrjetet sociale bën fjalë për një ngjarje të ndodhur rreth dy vite më parë./Albeu.com/

Shtuar më 15/10/2016, ora 21:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori