Qytetari: Këtu në Kamëz do fitojë për herë të parë PS se votat i vidhte Xhelali
Ka nisur i qetë procesi i votimit në Kamëz dhe deri më tani nuk është shënuar asnjë incident.

Disa qytetarë kanë zgjedhur të hedhin votën në orët e para të mëngjesit.

Ndërkohë në një prononcim për median një qytetare tha se është hera e parë “që do fitojë PS, se na i vidhte votat ai Xhelal faqeziu.”

Qytetari 1: S‘ kam punë me njeri unë le të dalë njeri para.

Qytetarja 2: Ashtu sic e mendonim ne s’na doli se mendonim se do bëhej gjurulldi.

Është hera e parë që do fitojë PS se na i vidhte votat ai Xhelal faqeziu.
Shtuar më 30/06/2019, ora 10:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori