Qytetari kap mat takimin e fshehtë të Bashës me kandidatin e tërhequr
Pëlqej
Në një foto të shpërndarë sëfundmi në rrjetet sociale duket kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe kandidati i larguar i PD-së i tërhequr nga gara për qarkun e Shkodrës, Ramiz Çobaj.

Ata duket të jenë fotografuar në një ambient të errët nga persona të tjerë.

Çobaj u largua nga kandidimi për Shkodrën pasi mësoi se ishte renditur i teti në listë. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2017, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori