Qytetari i kujton Skëndërbeun, Rama i kthehet keq komentuesit
Shumë komente kanë pasur postimet e fundit të kryeministrit Rama, teksa betohej Qeveria e re në Presidencë.

Pas postimit të fundit të kryeministrit Edi Rama në lidhje me betimin e qeverisë së re në Presidencë, qytetarët kanë shpërthyer në komente.

Rama i ka ndarë momentet pikante me ndjekësit e tij në rrjetin social Facebook dhe kanë qënë të shumtë ata që e kanë uruar, por edhe po aq ata që i janë lëshuar me kritika, akuza dhe kërkesa.

Komentuesit: Me pas qenë Skëndërbeu gjallë ua kishte vënë shpatën në fyt, juve në rradhë të parë.

Rama: Po ti Leo me Po ti Leo me çfarë mandate flet në emër të Skëndërbeu apo e ke dhe ti një shpatë druri e të duket vetja si Vrana Konti? /albeu.com/


Shtuar më 14/09/2017, ora 08:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori