Qytetari dixhital: “Escobari i Ballkanit” gjuan peshk në Sarandë

Ish- kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një statusi në rrjetin social në Facebook ka bërë publike dy foton, të cilat mendohen se janë të personi më i kërkuar në Shqipëri, Klement Balili.

Fotot janë dërguar nga dikush që ka preferuar të mbetët anonim dhe tregojnë një person që po peshkon i qetë në Sarandë.

“Escobari i Ballkanit nën mbrojtjen e Ediscobarit të Europës peshkon i qetë në resortin e tij luksoz”, shkruan Berisha./albeu.com/

Shtuar më 08/01/2017, ora 13:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori