Qytetari alarmon policinë: U rrëmbye një vajzë, u fut me forcë në makinë!
Policia e Kamzës është ngritur në këmbë pasi një qytetar ka deklaruar se një vajzë është marrë me forcë dhe futur në makinë duke dyshuar për një rrëmbim të mundshëm.

Burimet bëjnë me dije se një telefonat ka mbërritur në Komisariatin e Policisë nr. 5 në Kamzë nga një qytetar, i cili ka parë se një vajzë e cilë është futur me dhunë, dhe makina është larguar me shpejtësi.

Telefonata e qytetarit ka alarmuar policinë, e cila, ka shpërndarë disa patrulla në terren për të zbardhur ngjarjen. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2021, ora 16:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori