Qytetari acaron keq Ramën: Aman, kur i shkruan këto statuse a je esëll?
Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka zgjedhur të përplaset me komentuesit të cilët e kritikojnë në lidhje me punën e qeverisë.

Qytetari: Edi Rama o ti lartemadheria, a mo mo mos me thuaj qe je esull kur shkruan keto statuse?!

Rama: Lexo Ledianin se mbase te bind meqe une te dukem lartmadheri, po nuk merzitem aspak se mua me frymezojne kalamajte, moshataret e goces tende qe qenka yll se per komentatore qe s’dine cfare thone e bejne medemek ironi, nuk i harxhoja kurre energjite e kohen qe i perkushtoj cdo dite e nate kesaj detyre.

Komentuesi: Nje domate exporti nuk perfaqeson ate qe han shiptaret.. ( ti bej sikur genjen ne bejm sikur besojm)

Rama: Hahahaha ke te drejte, kjo ne foto eshte kokrra e vetme e shendetshme dhe edhe kete na e mori Europa, kurse neve na mbeten domatet e helmuara, c’te te them tjeter une ty qe ne vend se te flasesh per elektroniken qe e di cfare eshte, flet per kete teme ku s’di asgje. /albeu.com/

Shtuar më 14/06/2018, ora 10:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori