Qytetarët s'i lënë "kunjat" ndaj Ramës: Ty 12 të rri sahati
Dita e sotme si gjithmonä7 për Ramën ka nisur me një fotografi
nga Shqipëria dhe urimi i një dite të mbarë për shqiptarët.

Fotoja e radhës ka qenë Mozaiku i Baptisterit dhe Mozaikut i Termeve Romake në Butrint.

Me një postim në faqen e tij në rrjetin social, Rama njofton se gjithë të interesuarit mund të shijojnë pamjet nga afër, pasi këtë vit do të qëndrojnë të ekspozuara për vizitorët deri më 15 shtator.

Por, si gjithmonë nuk mundojnë qytetarët që komentojnë në postimet e Ramës, shumë prej tyre me ankesa për gjendjen në vend. Ka nga ata që ironizojnë se atij i rri sahati 12, kurse të tjerë i numërojnë problemet që kanë. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 09:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori