Qytetarët masakrojnë Ramën për Valbonën: Sahanlëpirës…

Pëlqej
Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka uruar gjithe ndjekesit e tij ne rrjetin social Facebook, per nje dite te mbare me pamjet fantastike nga Valbona. Por, komentuesit ne rradhe i jane leshuar me kritika.

Ata i kujtojne se pari se mund te jete e vetmja zone qe ende nuk ka rene zjarri, e pastaj i kujtojne me radhe se pikerisht kjo mrekulli e natyres po shkaterrohet me HEC-e.

Komentuesit: Vertet e mrekullushme valbona,kisha fatin ta vizitoja kete vite para se te shkatrrohet perfundimisht nga shume hc qe kishin fillu shkatrrimin perfundimtar te parkut
Komentuesit: Miremengjesi, por shiko bej diçka per femijet autikë ( shkolla te posaçme ) se ne fb tend po na del nje sahanlepirese dhe na thote se paska institucione te posaçme me diploma te kristalit ....flaki servilet

Komentuesit: Ke te drejte ta reklamosh pasi u desh te vinje ti qe rruga te asfaltohej!! Por duhet te dalesh dhe te shikosh bjeshket dhe te bindesh qe jane perrallore dhe nje rruge me asfalt per atje perkthehet miliona euro nga turistet. Ti e don Shqiperine dhe po e tregon perdite.

Komentuesit: Respekt per ty km'ti je shpresa e ketij vendi,vetem ti mund tua kthesh krenarine dhe jeten Alpeve dhe bjeshkeve tona,Rrugen e lugines te Drinit mos na e thuaj - por mos e harro,beje per ne per ty Shqiperine per Kosoven,dhe krejt ballkanin-dhe do mbetesh km i perjetshem i Shqiptarise

Komentuesit: O Edo si ka mundsi qe biznesmeni qe akuzohet per mashtrim rreth 2 milion € te rrezoje gjykaten e shkalles par ? Dhe cfare eshte me e bukura !? Qe nuk denohet fare ! A ky eshte vettingu?

Komentuesit: Ore a esht ne terezi ky ,populli shqiptar ka 1000 halle dhe ky nxjerr foto nga pikat turistike .nuk e kuptoj a eshte kryeminister apo agjent ne ndonje shoqeri turistike. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 08:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori