Qytetarët e revoltuar prishin rrethimin e parkut që po prishet për t'u bërë pallat (VIDEO)
Qytetarët e zonës së ish-parkut të autobusave në Rrugën e Kavajës në Tiranë, kanë rrëzuar sot mbrojtjen e vënë nga kompania që po filloi prushjen e parkut të fëmijëve për të ndërtuar një pallat.

Ata janë shtyrë me rojet private dhe kanë prisur rrethimin ndërkohë që kanë paralajmëruar një proteste më të madhe sot pasdite në orën 19:00.

Shikoni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 12:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori