Qytetarët e paralajmërojnë Ramën të mos fryhet s'i gjel, ja arsyeja (FOTO LAJM)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka gjetur një shkrim të publikuar në revistën e modës Vogur për Shqipërinë dhe e ka publikuar në Facebook duke u uruar edhe mirëmëngjes qytetarëve.

Por, këta tv fundit nuk ia kanë përtuar dhe i kanë paralajmëruar papunësinë në vend ndërsa dikush i ka shkruar të mos krekoset si gjel.
Shtuar më 16/10/2017, ora 08:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori