Qytetarët e japin mendimin e tyre në Albeu, a besojnë se Basha do të ulet në dialog me Ramën?
Sot kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka dërguar një letër publike për kryetarin e opozitës Lulëzim Basha ku i ka kërkuar që të ulen në tryezë për dialog.

Ndërkaq e gjithë vëmendja tashmë është tek përgjigjia e Bashës.

Albeu.com ka hapur një sondazh në Facebook me pyetjen: Rama kërkon të ulet në dialog. A mendoni se do të pranojë Basha?" ku tashmë kanë votuar mbi 600 qytetarë vetëm brenda 30 minutave.

Sipas përgjigjeve 62% e qytetarëve nuk besojnë se Basha do të ulet në dialog me Ramën. Ndërkohë votimet vazhdojnë dhe pritet përgjigjia e Bashës.
Shtuar më 22/05/2019, ora 18:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori