“Quize dhe dhurata”, ja si po argëtohen protestuesit në çadrën e PD-së (VIDEO)
Përveç këngëve dhe valleve, në çadrën e PD-së para Kryeministrisë kanë nisur edhe quize-t. Nën moton sa i njihni të inkriminuarit e Ramës, kanë nisur pyetësorë me dhurata.

Kështu, pyetjet kanë qenë nga më të ndryshmet, nga akuzat në Itali për Armando Prengën deri te emri i vërtetë i Rroshit dhe Bushit.

Kështu, kush gjen pyetjen e saktë gjen fiton edhe dhurata. Dikush ishte me fat dhe fitoi një flamur të PD-së pasi gjeti përgjigjet e sakta./Albeu.com/

Shtuar më 23/02/2017, ora 18:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori