Qeverisje me PS? Grida Duma ngre zërin: Ky është ofendim!
Ish-deputeja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së.

E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për këtë mundësi, Duma tha në "Open" se kjo është një ofendim i madh.

“Më falni që ngre zërin por nuk e duroj do këtë pyetje. Zero shanse për një gjë të tillë. kush flet për këtë është i ndëshkueshëm,. nuk e duroj dot pyetjen.

Është ofendim për sakrificat e demokratëve. PD do jetë parti e parë fituese në zgjedhje“, tha ajo.
Shtuar më 18/01/2021, ora 23:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori