Qeveria shqiptare liron nga detyra Bajram Ibrajn
Albeu.com
Qeveria ka vendosur në mbledhjen e saj për lirimin nga detyra të Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Bajram Ibraj. Në mbledhjen e rradhës te ekzekutivit, Ibraj është zëvendësuar nga Ahmet Premçi.Ndërkohë, Ibraj është një ndër Drejtorët e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit më jetëgjatë në këtë post. Ai ka ushtruar detyrën e tij gjatë mandatit të disa ministrave të brendshëm dhe kryeministrave.
Shtuar më 30/03/2007, ora 13:41
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori