Qeveria e Kosoves miraton pr/buxhetin e 2010-es
Albeu.com
Qeveria e Kosovës miratoi ditën e sotme, në një mbledhje të jashtëzakonshme projektbuxhetin e vendit për vitin 2010. Lajmin e bëjnë t% ditur mediat kosovare, sipas të cilave ...... buxheti kap vlerën e 1 miliardë e 461 milionë eurove dhe është 4 përqind më i lartë se ai i vitit 2009.
Shtuar më 31/10/2009, ora 23:06
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori