Qetsor Ferunaj, kandidat per deputet
Albeu.com
Fituesi i "Big Brother 2", Qetsor Ferunaj firmos kandidimin si deputet i Partise Demokristiane ne qarkun e Vlores. Qetsori dhe kreu i PDK-se, Nard Ndoka firmosen sot ne qytetin e Vlores marreveshjen e tyre.Fituesi i edicionit te dyte te reality show me te famshem, "Big Brother", Qetsor Ferunaj tani synon nje fitore edhe ne politike. /tch/
Shtuar më 19/05/2009, ora 00:47
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori