Qëllonte pa pushim me armë në ajër, kapet 21 vjeçari
Policia e Kavajës ka parandaluar një krim, duke arrestuar në flagrancë një 21 vjeçar në Laç.

K.V. banues në Kurbin, ka qëlluar me armë zjarriajër disa herë.

Këtij shtetasi, i janë sekuestruar një armë zjarri dhe një krehër me 5 fishekë.

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kurbin bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit:

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin, për veprime të mëtejshme, për veprën penale "Mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe municionit"Shtuar më 05/11/2019, ora 09:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori