Qëllohet me armë të ftohta 62-vjeçari në Elbasan
Një person është qëlluar dy herë me arme te ftohta dhe sende të tjera të forta pasditen e sotme në lagjen 'Syrja Dylgjeri'. I plagosuri është Enver Xhezairi 62-vjeç.

Raportohet se i plagosuri është dërguar në spital, ku po merr mjekim, ndërsa policia ka nisur hetimet për të zbuluar personin që e qëlloi dhe shkakun e ngjarjes.
Shtuar më 15/09/2019, ora 18:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori