Që nga kënga te basketbolli, të gjitha profesionet e Ramës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kryeministri Edi Rama është padyshim një nga personazhet më të komentuara dhe pikante të politikës shqiptare.

Por ai nuk është bërë i njohur vetëm në fushën e politikës, pasi Rama nuk ia ka kursyer vetes eksperimentet.

Deri tani kryeministri aktual i vendit ka ndërruar fiks 7 pozita të ndryshme.

Basketbollist, piktor, pedagog, ministër Kulture, kryebashkiak, politikan në krye të Partisë Socialiste dhe kryeministër.

Madje ai edhe ka kënduar, por kjo zgjati vetëm në dy projekte.

Në të gjitha Rama ka shfaqur natyrën rebele, natyrë që edhe sot e shenjon kryeministrin tonë. /albeu.com/

Shtuar më 20/05/2018, ora 23:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori