"Qau Tahiri, qau Tahiri", ish-ministri reagon lidhur me gjendjen emocionale
Ish-ministri Saimir Tahiri gjatë fjalës së tij për media, ku ashtu sikundër paralajmëroi do të jepte një konferencë ku sipas tij do të tregonte të vërtetën, nuk la pa përmendur as faktin se është diskutuar mjaft për gjendjen e tij emocionale.

Gjatë daljeve të fundit dhe sidomos ditën e enjte të dhënies së vendimit, ai është parë të jetë i prekur madje u përfol se qau.
Ai ka reaguar i nxehur duke thënë se: "qau Tahiri, qahu Tahiri, jo Tahiri nuk qau".
Shtuar më 21/09/2019, ora 11:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori