"Qamet" në Fier, rrebeshi me erëra të forta pushtojnë qytetin (VIDEO)
Ashtu siç ishte parashikuar, vendi është përfshirë ngë rrebeshe shiu në qytete të ndryshme, megjithatë duket se situata është më e rëndë në Fier.

Qyteti është pushtuar nga një ciklon, gjë e cila ka shkaktuar përmbytje të rrugëve dhe kaos.

Shiut iu deshën vetëm pesë mitua për të na bërë të kuptojmë se jemi në vjeshtë, ndërsa sinoptikanët paralajmëruan se shirat do të fillonin në të gjithë vendin. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2019, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori