Puthje dhe përqafime nga koleget, Ahmetaj i privilegjuari i ditës së djeshme (FOTO LAJM)

Seanca e djeshme plenare u shoqërua me debate të forta për paketën anti-shpifje. Por, mes protestës, debateve dhe kritikave të ndërkombëtarëve, parlamenti i Shqipërisë miratoi në mbrëmje paketën anti-shpifje.

Mirëpo, ishin edhe disa momente të tjera që nuk u panë në ekran. Në këto pamje që sjell fotografi i Kuvendit, Agim Rama duket ana tjetër e medaljes.

Deputetët të qeshur dhe në krah të njëri-tjetrit. Gjithë vëmendjen ditën e djeshme e mori Arben Ahmetaj dhe puthjet e përqafimet e deputeteve.Shtuar më 19/12/2019, ora 08:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori