Pushuesit në Borsh i zë paniku, 3 orë pa ujë
Lagjia në zonën e plazhit në Borsh ka thuajse tre orë që nuk ka fare ujë.

Sipas pronarëve të hoteleve dhe banesave në shërbim të turizmit mësohet se numri i pushuesve është rreth 6000 te tille.

Banoret janë të coroditur pasi policia u thotë drejtojuni bashkisë Himarë, ndërkohë që nga bashkia nuk ka asnjë telefon të hapur. /albeu.com/Shtuar më 13/08/2017, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori