Pushimet luksoze të Lorit dhe Visit, ku janë “arratisur” këtë herë? (FOTO LAJM)

Pas qëndrimit në Los Angelos duket se pushimet për trashëgimtaren e Top Channel Lori Hoxha dhe partnerin e saj Vis Bajraktari nuk kanë përfunduar.

Ata kanë publikuar në profilet përkatëse foto në të cilat janë duke shijuar pafund pushimet e tyre me det, diell dhe dashuri. Në foton e fundit të publikuar Lori duket mjaft seksi ndërkohë që shfaqet e gjitha e lagur. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2017, ora 20:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori