Punonjësit e HEC-it të Banjës protesta për kushtet e punës
Punonjësit e Hidrocentralit të Banjës protestojnë për kushtet e punës, duke kërkuar heqjen e orareve të stërzgjatura në punë dhe pagimin e orëve shtesë nga ana e firmës.

Sipas tyre punonjësit turq trajtohen mirë, ndërsa ata shqiptarë diskriminohen. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 12:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori