PUKË/ Dëbora izolon banorët e fshatrave: Jemi pa bukë, ndërhyni
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Shumë fshatra të Pukë janë prej 1 jave të izoluara nga dëbora dhe ngricat.

Mungesa e ndërhyrjes nga autoritetet, kanë bërë që shumë banorë të rrezikojnë për ushqime dhe shërbime të tjera bazike.

Banorët e fshatrave i bëjnë thirrje pushtetit qendror e lokal si dhe të Emergjencave Civile që të ndërhyjnë./Albeu.coom/

Shtuar më 11/01/2017, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori