Publikohet lista e zgjedhësve, kontrolloni për emrin tuaj
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nga data 3 janar Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve, në bashkëpunim edhe me Drejtorinë e Përgjithshme të Gjendjes Civile ka publikuar ekstraktin e listës kombëtare të zgjedhësve në versionin e saj elektronik.

Cdo person i cili kërkon të verifikojë nëse figuron në listën zgjedhore si edhe vendin e qendres se votimit mund të klikojë në faqen zyrtare të këtij komisoni në internet ku në të djathtë hapet opsioni "lista e zgjedhësve".

Klikoni këtu dhe Kontrolloni Listën Zgjedhore
/albeu.com/

Shtuar më 05/01/2013, ora 13:13
Isuf Trimi
e Enjte 13 Qershor 2013, Ora 12:37
Verifikimi emrit
krenar alinani
e Shtunë 22 Qershor 2013, Ora 23:26
sot kontrollova per emrin e bashkeshortes nuk e gjeta ne liste
me sa kuptoj ka parregullsi te papara
Ermal Deliu
e Shtunë 23 Nëntor 2013, Ora 11:01
Perse nuk mund te gjeje emrin ne listen e zgjedhesve, pse nuk ka liste te zgjedhesve , ju e keni afruar nje reklam te tille , por ajo nuk funksionon , faleminderit

suzana kapxhiu
e Enjte 13 Nëntor 2014, Ora 21:32
dua te gjej emrin
agron
e Mërkurë 25 Shkurt 2015, Ora 17:25
kerkoj emrat agron
Olti Vellku
e Martë 3 Mars 2015, Ora 10:51
kerkoj emrin Olti Vellku
tomor dilaveri
e Dielë 3 Maj 2015, Ora 13:54
ka ikur koha e edi kristaq rames bashke me spiro koleken dhe kristaq ramen
ali galip ozturk
e Martë 2 Qershor 2015, Ora 11:06
duha te mar informacion per emrin tim
Albana Elezi
e Premte 19 Qershor 2015, Ora 22:51
po kerkoj emrin ne liste dhe nuk po e gjejme dot, jemi tek njesia 11 ne Tirane dhe si per cudi asnje emer i anetareve te familjes time nuk figuron asgjekundi .
Albana Elezi
e Premte 19 Qershor 2015, Ora 22:55
po kerkoj emrin ne liste dhe nuk po e gjejme dot, jemi tek njesia 11 ne Tirane dhe si per cudi asnje emer i anetareve te familjes time nuk figuron asgjekundi .
tatjana dushi
e Shtunë 20 Qershor 2015, Ora 12:22
votuese njesia 7
lany daci
e Shtunë 20 Qershor 2015, Ora 21:54
nuk po gjej emrin tim per te votue ne njesin 11
SAIMIR HODO
e Premte 14 Gusht 2015, Ora 12:01
dua te verifikoj
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit