Publikohet lista e zgjedhėsve, kontrolloni pėr emrin tuaj
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nga data 3 janar Komisioni Qėndror i Zgjedhjeve, nė bashkėpunim edhe me Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Gjendjes Civile ka publikuar ekstraktin e listės kombėtare tė zgjedhėsve nė versionin e saj elektronik.

Cdo person i cili kėrkon tė verifikojė nėse figuron nė listėn zgjedhore si edhe vendin e qendres se votimit mund tė klikojė nė faqen zyrtare tė kėtij komisoni nė internet ku nė tė djathtė hapet opsioni "lista e zgjedhėsve".

Klikoni kėtu dhe Kontrolloni Listėn Zgjedhore
/albeu.com/

Shtuar më 05/01/2013, ora 13:13
Isuf Trimi
e Enjte 13 Qershor 2013, Ora 12:37
Verifikimi emrit
krenar alinani
e Shtunë 22 Qershor 2013, Ora 23:26
sot kontrollova per emrin e bashkeshortes nuk e gjeta ne liste
me sa kuptoj ka parregullsi te papara
Ermal Deliu
e Shtunë 23 Nëntor 2013, Ora 11:01
Perse nuk mund te gjeje emrin ne listen e zgjedhesve, pse nuk ka liste te zgjedhesve , ju e keni afruar nje reklam te tille , por ajo nuk funksionon , faleminderit

suzana kapxhiu
e Enjte 13 Nëntor 2014, Ora 21:32
dua te gjej emrin
agron
e Mërkurë 25 Shkurt 2015, Ora 17:25
kerkoj emrat agron
Olti Vellku
e Martë 3 Mars 2015, Ora 10:51
kerkoj emrin Olti Vellku
tomor dilaveri
e Dielë 3 Maj 2015, Ora 13:54
ka ikur koha e edi kristaq rames bashke me spiro koleken dhe kristaq ramen
ali galip ozturk
e Martë 2 Qershor 2015, Ora 11:06
duha te mar informacion per emrin tim
Albana Elezi
e Premte 19 Qershor 2015, Ora 22:51
po kerkoj emrin ne liste dhe nuk po e gjejme dot, jemi tek njesia 11 ne Tirane dhe si per cudi asnje emer i anetareve te familjes time nuk figuron asgjekundi .
Albana Elezi
e Premte 19 Qershor 2015, Ora 22:55
po kerkoj emrin ne liste dhe nuk po e gjejme dot, jemi tek njesia 11 ne Tirane dhe si per cudi asnje emer i anetareve te familjes time nuk figuron asgjekundi .
tatjana dushi
e Shtunë 20 Qershor 2015, Ora 12:22
votuese njesia 7
lany daci
e Shtunë 20 Qershor 2015, Ora 21:54
nuk po gjej emrin tim per te votue ne njesin 11
SAIMIR HODO
e Premte 14 Gusht 2015, Ora 12:01
dua te verifikoj
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.