Berisha: Këto janë pamjet ku Dako feston me Avdylajt dhe banditë të tjerë (VIDEO)
Ish kryeministri Sali Berisha, ka ndarë në Facebook një video ku sipas tij është Dako, Avdyli dhe banditë të tjerë duke festuar.

Berisha shkruan: "Vangush Dako Avdyli tha se nuk kishte takuar kurre Astrit Avdylin ndersa ketu po feston me te dhe Avdylë e bandite te tjere te Durresit fitoren e krimit elektoral! sb".

Javën e parë në media qarkulluan 6 përgjime të bëra publike nga gazeta gjermane "Bild", ku diskutohej për shitblerje të votës dhe lidhje me grupe kriminale.
Shtuar më 11/06/2019, ora 13:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori