Publikohen mesazhet e Sotës me të atin: Ba më ka kap Policia

Pas ndalimit nga policia, biznesmeni Orest Sota, i kapur me 863 mije euro dhe patenta te ish-ministrit Saimir Tahiri ne automjet, ka telefonuar me urgjence te atin, Lefter Sota, per ta informuar per sa i kishte ndodhur.

Në bisedat e zhvilluara mes tij dhe te atit, fillimisht ai bën një thirrje telefonike dhe me pas një bisede e zhvilluar në whatsApp. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2017, ora 13:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori