Publikohen fotot, Rama po pushon në një nga gjiret më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Sarandë ku inspektoi punimet e aksit rrugor Delvinë-Kardhiq.

Ai ka vizituar nga afër edhe një nga plazhet më të bukura të vendit tonë, të Krorëzës dhe ka ndarë pamjet me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

“BeautifulAlbania. PlazhiKrorëzës”, shkruan kryeministri.

Shtuar më 10/08/2020, ora 22:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori