"Pse s'më hap rrugën", shihni si zihen me shkopinj shqiptarët mes Durrësit (VIDEO)
Pëlqej
Pas një sherri masiv në Sarandë, një tjetër sherr me mjete të forta është regjistruar mbrëmjen e shkuar në Durrës.

Turistët kanë vendosur t'i zgjidhin problemet me shkopinj dhe grushte, për çështje makinash, shkruan ora neës.

"Ja si "sqarohen" shqiptarët me njëri tjetrin edhe kur janë me pushime në Durrës.

Arsyeja: -Pse nuk më hap rrugën me makinë..", thuhet në mesazh. /albeu.com/

Shtuar më 19/08/2018, ora 10:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori