PS zgjedhë të shtunën kreun e Tiranës
Ditën e shtunë anëtarët e Partisë Socialiste do të zgjedhin kryetarin e PS-së për Tiranën ndërsa në garë janë dy kandidatë Ilir Zela dhe Sajmir Tahiri. Dy kandidatët gjatë javës kanë paraqitur platformat përkatëse para asambleve të vogla socialiste.

Zgjedhjet do të zhvillohet në ambientet e Teatrit të Operas dhe Baletit. 630 anëtarët e asamblesë së zgjeruar të PS-së së Tiranës do të votojnë njërin nga dy kandidatët. /albeu.com/
Shtuar më 02/03/2012, ora 18:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori