PS mbledh Asamblenë Kombëtare
Pëlqej
Partia Socialiste e Shqipërisë
Partia Socialiste pritet të mbledh në orën 11:00, Asamblenë Kombëtare të partisë e cila do të diskutojë rifillimin e protestave të opozitës dhe gjendjen politike në vend.

Kryetari i Partisë Edi Rama pritet të hapë punimet e Asamblesë në të cilën siç kanë bërë të ditur zyrtarë të kësaj partie më parë në media, do të kërkohet edhe mocion besimi ndaj kryesisë.
Shtuar më 12/11/2010, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori