PS-LSI votojnë draftin e Reformës në Drejtësi pa opozitën
Komisioni i Posaçëm për Reformën në Drejtësi ka miratuar sot në parim draftin dhe më pas nen për nen.

Përfaqësuesit e opozitës nuk kanë qenë të pranishëm në komision. Petrit Vasili i LSI-së ka votuar pro draftit.

Të pranishëm gjatë votimit ishin edhe ambasadorët Donal Lu e Romana Vlahutin. /albeu.com/

Shtuar më 14/06/2016, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori