Luftë e ftohtë PS-LSI: Vangjel Tavo, akuza të forta ndaj Tahirit dhe Policisë së Shtetit
Vazhdojnë krisjet e njëpasnjëshme në kampin PS-LSI ku sërish një deputet i Lëvisjes Socialiste për Integrim lëshon akuza të forta drejt drejtuesve të Policisë së Shtëtit.

Pas Vasilit dhe Kokës, sot ka reaguar edhe Vangjel Tavo i cili gjatë një deklarate për mediat ka akuzuar drejtëpërdrehtë se disa drejtues policie po e dëmtojnë LSI-në.

Drejtuesit e policisë janë pozicionuar politikisht. Ata bëjnë politike duke dëmtuar LSI. Tahiri t’u mësojë rolin që kanë drejtuesit e policisë”,- tha ai.

Deputeti ka theksuar më tej se “I kam kërkuar Tahirit largimin e disa drejtuesve”./albeu.com/

Shtuar më 28/01/2017, ora 14:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori