PS: Ligji i SHISH te diskutohet me ne
Albeu.com
Partia Socialiste ka deklaruar sot me anë të deputetit, Eduard Shalsi se qeveria duhet të diskutojë me opozitën dhe shoqërinë civile ligjin për Shërbimin Informativ Kombëtar. “Partia Socialiste është e vendosur të mbrojë me çdo ...... mjet demokratik institucionet e pavarura ndaj dhe e paralajmërojmë Sali Berishën të heq dorë nga skenari satanik i uzurpimit të Shërbimit Informativ Shtetëror dhe i rikërkojmë vendosmërisht që ketë ligj të rëndësishëm ta bëj pjesë të një diskutimi të hapur dhe transparent me opozitën, shoqërinë civile dhe partnerët tanë ndërkombëtarë”, u shpreh Shalsi.
Shtuar më 24/02/2010, ora 21:21
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori