PS zgjedh kandidatët për Vlorën, Sarandën dhe Himarën
Paraditen e sotme, PS ka zbardhur emrat e kandidatëve për Vlorën, Sarandën dhe Himarën.

Ka qenë deputetja Valentina Leskaj, e cila ka bërë publik emrin e mjekut Dritan Leli si kandidat për Bashkinë e Vlorës.

Ajo zbardhi edhe emrat e Sarandës dhe të Himarës. Ata janë Floriana Koka dhe Gjergji Goro. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2015, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori