PS dhe PD bëhen bashkë në Paris (FOTO LAJM)

Opozita iraniane ose siç njihen si muxhahedinët iranianë kanë mbledhur takimin e tyre të përvitshëm në Francë.

Në këtë takim kanë marrë pjesë edhe disa prej emrave më të njohur të politikës shqiptare. Kjo konferencë ka bërë bashkë në Paris pozitën dhe opozitën shqiptare.

Duke lënë pas situatën politike në vend, Xhemal Qefalia,
MimozaHajdarmataj, Pjerin Ndreu, Pandeli Majko, Liljana Elmazi, Ulsi Manja, Fatmir Mediu janë bashkuar në Paris. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 22:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori