PS: Berisha te demshperbleje familjet e demtuara
Albeu.com
Deputeti i PS-së në qarkun e Lezhës Gjovalin Kadeli ka kërkuar sot nga qeveria të dëmshpërblejë familjet e dëmtuara nga përmbytjet në veri të vendit. “Në emër të të gjitha familjeve të dëmtuara, që kanë humbur shtëpi dhe të mbjella, në ...... emër të të gjithë atyre që sot vuajnë pasigurinë e të nesërmes, i kërkojmë Sali Berishës të nisë menjëherë dëmshpërblimin e familjeve të dëmtuara”, u shpreh ai.
Shtuar më 07/01/2010, ora 19:32
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori