Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Prrenjasi ndryshon dëshminë: Nuk e rrëmbeva unë 11- vjeçarin
Ardian Prrenjasi
Ardjan Prrenjasi ndryshon dëshminë duke mos pranuar se ka rrëmbyer Julian Çelën. Prokuroria e Tiranës, i komunikon zyrtarisht Ardjan Prrenjasit vetëm akuzat e “heqjes së paligjshme të lirisë” dhe “kryerjes së marrëdhënieve seksuale dhe homoseksuale me dhunë ndaj të miturit”.


Për këto akuza, tashmë monstra nga Prrenjasi do gjykohet, ndërsa për rastin e rrëmbimit dhe zhdukjes së 11 vjeçarit .Julian Çela, hetimet do të vazhdojnë. Pas arrestimit ai pranoi se ishte autori i rrëmbimit, vrasjes dhe më pas fshehjes së trupit të voglushit të zhdukur në landfillin e vendgrumbullimit të mbeturinave në Sharrë. Por 8 muaj më pas, Prrenjasi mohon një gjë të tillë, duke pretenduar se nga frika, dhuna dhe presioni ka pranuar rastin e Çelës.
Shtuar më 10/10/2013, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori