Përplasen disa automjete në Rrogozhinë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Disa automjete janë përfshirë në një aksident pranë Urës së Rrogozhinës.

Nga të dhënat e para, bëhet me dije, se nuk ka të dëmtuar në njerëz por vetëm dëme materiale.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur rrethanat e aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 20:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}