Provokimet e Ramës nuk kanë të sosur, këtë herë me këmbët mbi tavolinë
Pëlqej
Këtë herë Rama ka ditur sërish që të rrëmbejë vëmëndjen.

I ftuar në “Provokacija” të gazetarit Mustafa Nano në ABC Neës ai dhe moderatori kanë ngritur të dy këmbët mbi tavolinë.

Ndër të tjera Rama ka shpjeguar se kur është shfaqur për herë të parë me atlete në takimet e rëndësisë së veçantë, ai thotë se ka marrë një kompliment nga kancelarja gjermane Angela Merkel.

“Për atletet, kur u shfaqën për herë të parë më ka bërë një kompliment shumë të bukur”, u shpreh kryeministri. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2018, ora 23:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori