Protestuesit e opozitës me pankarta duan të lirë Bardh Spahinë (FOTO LAJM)

Protestuesit e opozites janë mbledhur në bulevardin "Dëshmorët e Kombit" duke kërkuar largimin e Edi Ramës dhe qeverisë së tij të korruptuar.

Shumë prej tyre kanë mbajtur në dorë edhe parrulla ku kërkojnë lirimin e ish-deputetit Bardh Spahia.

Ky i fundit u arrestua nga policia gjatë kohës kur po shkonte për në studion e TCH.

Spahia ishte shpallur në kërkim nga policia e Shkodrës.
Shtuar më 21/06/2019, ora 21:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori