Protestuesi dërgohet me urgjencë në spital (VIDEO)
Nje tjetër protestues është dashur që të lërë turmën e njërëzve poë të marrë ndihmë mjeksore.

Gazi lotsjellës i hedhur nga Garda ka dhën efekte te medha pasi siç raportohet protestuesit largohen sa here që kjo lëndë hidhet.

Bëhet e ditur se protestuesi që është larguar me ambulancë ka patur vështirësi në frymarrje dhe është dashur barrela për ta hipur në Ambulancë.

Kujtojmë se rreth 5 protestues e policë të tjerë u është dashur të marrin ndihmë mjeksore.

Për me teper ju ftojmë të ndiqni pamjet./albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 14:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori