Protestuan për taksën e rrugës, shihni 11 kuksianët e burgosur (VIDEO)
Ditën e sotme në Gjykatën e Apelit të Shkodrës po mbahet gjyqi ndaj 11 kuksianëve të burgosur.

Në sallën e gjyqit të pranishëm bashkë me disa familjarë të të dënuarve janë edhe deputetë të PD dhe LSI.

Në videon më sipërpostuar nga deputeti demokrat, shihen 11 të arrestuarit të cilët gjenden në karrigen e të pandehurit me pranga në duar. /albeu.com/

Shtuar më 20/04/2018, ora 13:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori